Hakkımızda

Anasayfa - Hakkımızda
Yetim ve öksüzler için el ele derneği henüz faaliyetlerine başlamadan önce, yıllarca sahada farklı dernek vakıf ve kuruluşlarda görev yapan gönüllülerin, çalışma sahalarında gördükleri yetim ve öksüzlerin, aslında ilgiye alakaya ve el uzatılmaya en çok ihtiyacı olan kesim olduğunu görünce, ve bu yetimleri ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmaların yetersiz olduğu farkedilince, bu eksikliğin giderilmesine ön ayak olunmuş ve istişareler yapılmıştır.

Bu vesile ile yetim ve öksüzleri kendine dert edinmiş gönüllüler topluluğunun bir araya gelmesi ile 2020 yılında “ YETİM VE ÖKSÜZLER İÇİN EL ELE DERNEĞİ “ kurulmuş, yetim ve öksüzlerin ihtiyaçlarını gidermek için, daha önce sahada edinilen tecrübelerin de bir araya gelmesi ile faaliyetine hızlıca başlamıştır. Her gün onlarca yetim aile ile görüşüp sorunlarına çözüm, yaralarına merhem olmaya gayret ediyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar da bize katkı sağlayan gerek gönüllü gerek, üye ve en önemlisi de hayırsever ve bağışçılarımıza teşekkürü borç biliriz.

Derneğimiz; Herkesin muhakkak bir şey yapabileceği, sessiz durup gölge olmaktansa, adım atıp, haykırıp ışık olmayı tercih eden, mazlumlardan yana olan gönüllüler topluluğudur.